УКРАЇНА

КАЛУСЬКА РАЙОННА РАДА

Івано-Франківської області

сьоме демократичне скликання

(сімнадцята сесія )

                             РІШЕННЯ                      проект      

 

від ________ 2018 року №             

                                                                                                                                             

Про затвердження технічної документації  

з нормативної грошової оцінки земельної

ділянки за межами населеного пункту с.Кропивник

Кропивницької сільської ради

 

 

Відповідно до пункту 21 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 10, 135, 136 Земельного кодексу України, статті 23 Закону України „Про оцінку земель”, розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки за межами населеного пункту с. Кропивник Кропивницької сільської ради, яка надається в оренду ТзОВ «Карпатнафтохім» для обслуговування майданчика для автотранспорту, та враховуючи позитивний висновок державної експертизи землевпорядної документації 23.07.2018р. №160, районна рада

вирішила:

1.Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки за межами населеного пункту с. Кропивник Кропивницької сільської ради, яка надається в оренду ТзОВ «Карпатнафтохім» для обслуговування майданчика для автотранспорту площею 1,1998 га (кадастровий номер 2622884000:04:001:0001), грошова оцінка якої становить 2 781 439,51 грн.

(два мільйони сімсот вісімдесят одна тисяча чотириста тридцять дев’ять гривень копійка).

2.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології, підприємництва, промисловості, дорожньої галузі, транспорту і зв’язку (О.Матіїв)

 

 

Голова районної ради                                                   Михайло Срібняк