Калуською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення  щодо місцевого жителя, який обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 185 КК України.
Встановлено, що 34-річний чоловік, який раніше неодноразово судимий, у березні 2017 року, у серпні 2017 та березні 2018 року вчинив ряд крадіжок на території м. Калуша.
Вироком Калуського міськрайонного суду його визнано винним та призначено покарання – 2 роки обмеження волі.

 

 

Нещодавно у приміщенні Калуської місцевої прокуратури  відбувся навчально-методичний семінар щодо особливостей проведення досудового розслідування у кримінальних провадженнях про злочини, пов’язані із незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів. У семінарі прийняли участь працівники Калуської місцевої прокуратури, в тому числі Долинського та Рожнятівського відділів, слідчого відділу Калуського ВП ГУ НП України в області, в тому числі Долинського та Рожнятівського відділень та працівників Першого міжрайонного відділу Управління протидії наркозлочинності ГУ НП в області.

На семінарі були обговорені питання проведення слідчих (розшукових) дій у кримінальних провадженнях про злочини, пов’язані із незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, висвітлено обставини, що підлягають доказуванню у кримінальних провадженнях у цій сфері, порядок призначення та зміст експертиз, особливості проведення обшуку та огляду тощо. Не залишено поза увагою проблемні питання, які виникають під час розслідування кримінальних проваджень вказаної категорії тапроаналізовано судову практику в справах про злочини у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів.


Калуською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення щодо жителя м. Івано-Франківськаякий  в жовтні 2017 року керуючи автомобілем  у стані алкогольного сп’яніння у с. Вістова Калуського району не впорався із керуванням та  допустив зіткнення із зустрічним автомобілем. В результаті ДТП двоє осіб отримали тяжкі тілесні ушкодження.

Калуським міськрайонним судом дана особа засуджена до  3 років з позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на 1 рік.


Калуською місцевою прокуратурою спільно з правоохоронними вживаються заходи, спрямовані на виявлення та документування незаконної діяльності, пов’язаної з незаконним виробництвом, виготовленням, придбанням, зберіганням, перевезенням, пересиланням чи збутом наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів на території м. Калуша та Калуського району.

Зокрема Калуською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням жителя Калуського району у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених  ч. 2 та ч. 3 ст. 307 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).

Встановлено, що чоловік незаконно зберігав з метою збуту та збував громадянам м. Калуша.психотропну речовини в особливо великих розмірах, обіг якої обмежено  – амфетамін,за що отримував грошові кошти.

У зв’язку із вчиненням вказаних дій особі загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років з конфіскацією майна.