Орендодавець  - Калуська районна рада

-                          частина нежитлового приміщення, розташоване на другому поверсі Голинської сільської лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини за адресою: село Голинь, вул. Коновальця, 19-А, загальною площею 16,5 кв. м., мета використання – надання стоматологічних послуг, термін оренди - 2 роки 11 місяців.

Ринкова вартість майна станом на 25.02.2019 становить – 25573,00 грн (без ПДВ).

Розмір місячної орендної  плати становить 385,00 грн. (без ПДВ).

          Україна понад п’ять років живе в режимі гібридної війни з потужним агресором Росією. Сотні тисяч українців потерпіли від військових дій, десятки тисяч загинули захищаючи наше право жити мирним життям на території охопленій полум’ям війни.

         За ці роки сформоване потужне антиросійське лобі практично у всіх вагомих за своєю суттю світових та європейських структурах, включаючи ООН та НАТО. Агресор несе тягар тяжких бюджетних втрат, але продовжує ганебні та цинічні дії щодо руйнації незалежності та суверенітету нашої держави. І саме в цей час перед нами постала загроза єдності всередині країни, менше як за два тижні ми робитимемо свій вибір у другому турі президентських виборів. Ми обираємо не просто Президента країни, ми перед вибором Головнокомандуючого українського війська в час війни з надпотужною армією російського агресора.

         За таких обставин, ми депутати районної ради, звертаємося до патріотизму та історичної пам’яті краян. Нас, як і усіх українців, не все влаштовує в діях чинного Президента, але чи можемо ми в прагненні до ефемерних змін ризикувати втратою державності України.Тому просимо Вас пам’ятати, що 21.04.2019 року ми робимо епохальний вибір від якого залежить майбутнє України.

Е-ДЕКЛАРУВАННЯ

Результат пошуку зображень за запитом "е-декларація"

Звертаємо Вашу увагу, що Законом України «Про запобігання корупції» (стаття 3, 45), Рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 10.06.2016 за № 2 (зі змінами) «Про початок роботи системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування»  передбачено, що депутати районної,сільських, селищних міських рад, сільські, селищні, міські голови, повинні подавати декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.