Е-ДЕКЛАРУВАННЯ

Результат пошуку зображень за запитом "е-декларація"

Звертаємо Вашу увагу, що Законом України «Про запобігання корупції» (стаття 3, 45), Рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 10.06.2016 за № 2 (зі змінами) «Про початок роботи системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування»  передбачено, що депутати районної,сільських, селищних міських рад, сільські, селищні, міські голови, повинні подавати декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

У четвер 21 лютого 2019р. о 10.00 год. в залі засідань адмінбудинку по вул. Шевченка,6 відбудеться засідання 20 сесії районної ради з таким порядком денним :

У четвер 27 грудня 2018р. о 10.00 год. в залі засідань адмінбудинку по вул. Шевченка,6 відбудеться друге пленарне засідання 19 сесії районної ради з таким порядком денним :

        На друге пленарне засідання 19 сесії районної ради яке відбудеться 27.12.2018 року виносяться питання щодо реорганізації КЗ «Калуська ЦРЛ»

  1. Про затвердження передавального акта КЗ «Калуська ЦРЛ»
  2. Про створення комунального некомерційного підприємства «Центральна районна лікарня Калуської міської та районної рад Івано-Франківської області»

Вказані питання стануть предметом розгляду на засіданні постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, яке відбудеться 26.12.2018року в 12.00 год. В залі засідань районної ради по вул.Шевченка,6в м.Калуш (3 поверх).

Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад комунальної установи ««Інклюзивно-ресурсний центр» Калуської районної ради: