dsc00076Після завершення урочистостей у Калуші захід відбувся в селі Грабівка Калуського району. Саме звідси, стверджують історики,  розпочинав свій бойовий шлях полковник Української повстанської армії Василь Андрусяк (псевдо «Грегіт», «Різун»). Тут, у Чорному лісі, він загинув у боротьбі з ворогом…

Тож на цьому святому місці, де точилися бої за незалежність нашої Батьківщитни, уже традиційно, щороку відзначають День Героїв. Місцевий парох о. Михайло Королюк відправив панахиду за загиблими Героями та побажав присутнім Божого благословення, миру та добра.

Громадськість, голова районної ради Михайло Срібняк, заступник голови Віктор Гільтайчук, заступник голови РДА Сергій Дудинець, голова Верхнянської ОТГ Микола Філіпович, секретар селищної ради Войнилівської об’єднаної територіальної громади Людмила Джус, воїни АТО, ветерани ОУН-УПА, сільські голови вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героїв, які загинули за волю і незалежність України.

У своїх промовах посадовці Михайло Срібняк, Микола Філіпович, Людмила Джус підкреслили важливість боротьби українського народу за незалежність своєї держави та висловили вдячність Героям України, які захищають нашу Батьківщину. Представники районної влади нагородили учасників АТО  і ветеранів ОУН-УПА відзнаками, грамотами і грошовими преміями. До пам’ятників та могил Героїв представники влади, ветерани національно-визвольних змагань і воїни АТО поклали вінки та квіти.