16 травня відбувся районний форум учителів історії та учнів загальноосвітніх навчальних закладів району. У роботі форуму взяв участь голова районної ради Михайло Срібняк.

     На форумі наголосили на важливості патріотичного виховання у школі, на моралі та духовному багатстві українців. Звертаючись до молодого покоління, підкреслили: «Тут, у Бандерівському краю, гідно шанують традиції, прищеплюють любов до України. Кожен із вас в душі любить Україну понад усе. І де б ви не були, завжди пам’ятайте, що ви українці».

     Голова районної ради Михайло Срібняк зауважив, що історія – це своєрідна біографія кожної людини, та закликав вчителів розвивати в учнів почуття державності та господаря.

     На засіданні форуму діти разом зі своїми наставниками – вчителями історії – аналізували історичні події, оперуючи фактами, порівнювали їх із сьогоденням. Учні розповідали про розпад Австро-Угорської імперії та підготовку збройного поствання, вели мову про Листопадовий зрив, проголошення і розбудову Західно-Української Народної Республіки, а також про українсько-польську війну. Також школярі приділили уваги злуці УНР і ЗУНР, а насамкінець підвели підсумки проголошення ЗУНР.