Результат пошуку зображень за запитом "автобуси калуський район"20 лютого  керівники району провели нараду з перевізниками. На нараді обговорили питання підвищення тарифів на пасажирські перевезення, які встановили перевізники з 20 лютого 2018 року.

      Минулого тижня перевізники направили до райдержадміністрації листи щодо підняття тарифів на перевезення та розмістили відповідні оголошення в салонах автобусів. У листах та оголошеннях перевізники пояснили необхідність підняття вартості проїзду зростанням мінімальної заробітної плати та курсу долара, а також подорожчанням запчастин. Ці ж аргументи висловлювали перевізники і на нараді.

       Так, директор ПП «Західавтотранс» Микола Манелюк зауважив, що підняття тарифів обговорювалося вкінці січня. До того ж, резюмував Микола Манелюк, підняли тарифи на перевезення не лише на Прикарпатті, а й у багатьох областях. Перевізник Володимир Банах додав, що якщо не підняти тарифи – то автопідприємства не лише зазнають збитку, а дуже швидко можуть збанкрутувати.

На нараді влада району наголосила, що знає про проблеми перевізників, однак вони повинні чути не тільки себе, а й дослухатися до влади та громадськості, а також зауважили, що перед тим, як приймати  рішення про суттєве збільшення тарифів на перевезення, необхідно було обговорити дане питання, а не ставити усіх перед фактом. 

      Начальник юридичного відділу РДА Наталія Середюк розповіла присутнім про нормативну базу, що регулюють автомобільний транспорт, та повноваження органу влади у сфері пасажирських перевезень.

      Влада району закликала перевізників переглянути свої рішення та узгодити їх в управлінні економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації.  Для вивчення громадської думки про подорожчання тарифів найближчим часом буде здійснено моніторинг пасажирських перевезень на маршрутах до населених пунктів району.