13 грудня заступник голови районної ради Віктор Гільтайчук провів засідання комісії з розгляду заяв громадян, що уклали контракт на проходження військової служби з додержанням умов, пробачених статтею 20 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» щодо надання їм одноразової грошової допомоги.

      На порядок денний було винесено одне питання. Житель з району, який підписав контракт для проходження військової служби, написав заяву та подав всі необхідні документи щодо надання йому одноразової грошової допомоги в розмірі 4000 грн.

За результатами розгляду заяв, члени комісії проголосували одноголосно про виплату громадянину одноразової грошової допомоги в розмірі 4000 грн.

     Виплата здійснюється відповідно до районної цільової Програми фінансування заходів з мобілізаційної підготовки в Калуському районі, затвердженої Калуською районною радою від 02.02.2017 № 120-7, спільного розпорядження голови районної ради і районної державної адміністрації від 04.09.2017 № 172-р/272 «Про утворення комісії з розгляду заяв громадян, що уклали контракт на проходження військової служби з додержанням умов, пробачених статтею 20 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» щодо надання їм одноразової грошової допомоги».

Звернення про призначення одноразової грошової допомоги повинне містити такі документи:

- заява на ім’я голови районної ради або районної державної адміністрації;

- згода на обробку персональних даних;

- копії паспорта та довідки про присвоєння ідентифікаційного коду у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків та інших обов’язкових платежів заявника;

- номер поточного рахунку в установі банку на який буде зарахована допомога;

- документ, яким підтверджується факт укладення контракту на проходження військової служби (витяг із наказу про прийняття на військову службу за контрактом).