dscf7516

У День захисту дітей, у міському парку було велелюдно, барвисто, весело та сумно одночасно. Адже там — станцювати свій останній шкільний вальс — зібралися 135 випускників шкіл та навчально-виховних комплексів Калуського району. 

На святі було чимало гостей: батьки випускників, вчителі, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ, правоохоронних структур району. Вони оплесками вітали школярів, які одні за одними виходили зі своїми вчителями та директорами на середину центральної площі парку.

Декан Войнилівського деканату УГКЦ о. Мирон Ящук та декан Калуського деканату УАПЦ о.Богдан Челядин поблагословили дітей у доросле життя, побажали їм добрих ангелів-хоронителів на тих життєвих дорогах, які їм уділив Господь Бог.

Кращі випускники навчальних закладів — Валентина Луцька із Боднарівської ЗОШ, Роман Цюп’як із Войнилівської ЗОШ, Христина Завадецька із Голинської ЗОШ, Олег Стасюк із Новицького НВК — поклали квіти до пам’ятників Івану Франкові та Тарасу Шевченку.

Випускників вітали піснями, танцями, щирими словами. З вітальними словами до них звернулися голова районної ради Михайло Срібняк, голова райдержадміністрації Наталія Бабій. Усі щиро бажали випускникам щасливої життєвої дороги, великих досягнень та успіхів.

Голова районної ради побажав хлопцям та дівчатам, які вирушають у самостійне життя, ніколи забувати про такі людські якості як щирість, чуйність, порядність та, головне, патріотизм. "Пам’ятайте, — наголосив, — від того, який ви оберете шлях, залежить майбутнє не тільки вашої родини, рідного села, а й всієї України".

Для випускників та гостей свята линули музичні та пісенні подарунки від вокально-інструментального ансамблю Івано-Франківської філармонії "Бравісімо" (до речі, солістка гурту Ірина Яцущак — випускниця Перевозецької школи), сестер Ольги та Юлії Куцел із Мислова, талановитих переможців багатьох вокальних конкурсів, зокрема і міжнародного рівня, Христини Лукач із Підмихайля та Олександра Гука зі Зборої.

На завершення заходу всі присутні під звуки духового оркестру РБК виконали Гімн України, а випускники запустили синьо-жовті повітряні кульки в небо та закружляли у прощальному шкільному вальсі. Опісля дітей чекав солодкий стіл.

Світлина від Вісті Калущини.

Світлина від Вісті Калущини.

Світлина від Вісті Калущини.