dscf731626 травня, під час відзначення Дня останнього дзвоника, у Новицькому НВК І-ІІІ ст. відбулося відкриття та освячення спортивного майданчика зі штучним покриттям.

На цю подію діти чекали з нетерпінням. Адже в одному із найбільших сіл району дотепер учні не мали сприятливих умов займатися спортом. Та, попри це, учні школи постійно займали призові місця у різноманітних спортивних турнірах, які проводилися на території району.

До відкриття спортмайданчика долучилися всі – як обласна, районна та місцева влада, так і мешканці села. На цьому наголосив директор НВК Богдан Дадяк, який подякував усім людям доброї волі, хто доклав своїх зусиль для будівництва сучасного спортмайданчика. Районна влада привітала новичан із такою подією та підкреслила, що  й надалі сприятиме у покращенні соціально-економічного розвитку населених пунктів. Цьогоріч відкриття спортмайданчика зі штучним покриттям очікується у селі Тужилів.

Священик о. Любомир Надорожний освятив спортивний майданчик і поблагословив новичан та гостей цього славного села. Під час відкриття спортмайданчика заступник голови обласної федерації футболу Василь Луцький і завідувач сектору молоді та спорту РДА Любов Паньків подарували футбольні м’ячі.