спартикіада22В Івано-Франківську стартував ІІ етап VI обласної спартакіади між командою депутатів обласної ради, збірними командами, сформованими з депутатів місцевих рад районів і міст обласного значення. Розпочалася вона з урочистого виходу команд на футбольне поле, виконання державного гімну та підняття прапора.

 

 

 

Поборотися за спортивну першість області зголосилися 16 команд. Депутати змагатимуться у п’яти видах спорту: футзал, волейбол, шашки, шахи та настільний теніс.

З привітальним словом до учасників змагань звернувся голова обласної ради Олександр Сич. "Ми маємо багато різних повсякденних клопотів, але депутати ніколи не забувають, що настає день в році коли відбувається таке спортивне свято. Добре, що ми не тільки дбаємо за інтереси громади, а й за власне здоров'я і своєю поведінкою пропагуємо здоровий спосіб життя. Минулого року наша команда зайняла перше місце на Всеукраїнській спартакіаді. Не знаю, чи  зможемо перемогти цього року, але сьогодні повинні провести чесні змагання і сформувати найкращу збірну з усіх видів спорту", - сказав на відкритті Олександр Сич.

Обласна спартакіада триватиме упродовж двох днів. Нагородження переможців відбуватиметься після завершення змагань з кожного виду спорту. Загальнокомандні переможці будуть нагороджені на сесії обласної ради.

За результатами змагань буде сформовано збірну команду депутатів Івано-Франківської області, яка представить Прикарпаття на Всеукраїнській спартакіаді.

спарт1

спартикіада22

спартикіада33

спарт2

спарт3

 

спарт6

спарт5