Голова обласної ради Олександр Сич навідався у Калуський район. ФОТОФАКТУ четвер 30 березня з робочим візитом на Калущину завітали голова обласної ради Олександр Сич, перший заступник голови обласної ради Василь Гладій, начальник відділу з питань міжнародних зв’язків, інвестицій та проектної діяльності виконавчого апарату Івано-Франківської обласної ради Юрій Цимбалюк.  Разом із головою Калуської районної ради Михайлом Срібняком, головою райдержадміністрації Наталією Бабій, заступником голови районної ради Віктором Гільтайчуком, заступником голови РДА Сергієм Дудинцем вони відвідали найбільші об’єкти-довгобуди Калуського району. 

 

      Насамперед представники влади області та району побували на недобудованому мості через річку Луква у с. Боднарів, у цьому ж селі оглянули школу-довгубуд. У с. Голинь обстежили приміщення, в якому планують відкрити дитячий садок. У Верхнянській ОТГ — побували у спальному корпусі пришкільного інтернату, в якому проводиться капітальний ремонт, щоб переобладнати його під адміністративний будинок. 
     Опісля робочої поїздки у залі засідань Калуської районної ради відбулася зустріч з керівниками органів місцевого самоврядування, депутатами районної ради, керівниками районних служб, підприємств, установ та організацій. 
      “Для мене ця поїздка — дуже ефективна, — зазначив Олександр Сич. — Вона показала ті пріоритети, ті головні завдання, які потребують вирішення у Калуському районі”.
(Редакція газети "Вісті Калущини")