Україна понад п’ять років живе в режимі гібридної війни з потужним агресором Росією. Сотні тисяч українців потерпіли від військових дій, десятки тисяч загинули захищаючи наше право жити мирним життям на території охопленій полум’ям війни.

         За ці роки сформоване потужне антиросійське лобі практично у всіх вагомих за своєю суттю світових та європейських структурах, включаючи ООН та НАТО. Агресор несе тягар тяжких бюджетних втрат, але продовжує ганебні та цинічні дії щодо руйнації незалежності та суверенітету нашої держави. І саме в цей час перед нами постала загроза єдності всередині країни, менше як за два тижні ми робитимемо свій вибір у другому турі президентських виборів. Ми обираємо не просто Президента країни, ми перед вибором Головнокомандуючого українського війська в час війни з надпотужною армією російського агресора.

         За таких обставин, ми депутати районної ради, звертаємося до патріотизму та історичної пам’яті краян. Нас, як і усіх українців, не все влаштовує в діях чинного Президента, але чи можемо ми в прагненні до ефемерних змін ризикувати втратою державності України.Тому просимо Вас пам’ятати, що 21.04.2019 року ми робимо епохальний вибір від якого залежить майбутнє України.

432 smallПрийміть найщиріші вітання із Днем Героїв – днем вшанування тих, хто поклав своє життя за Українську Незалежність, хто боровся і бореться за нашу свободу.

Доброго дня! Я - переселенець з нині окупованої території у Луганській області, хочу взяти участь у виборах Президента України, які відбудуться в неділю. Поясніть будь-ласка, чи маю я право брати участь у голосуванні і що для цього потрібно?

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко!

 Чи не могли б ви мені відповісти на декілька запитань щодо виконання рішення суду? Маю на руках рішення суду і не знаю, що робити з ним далі.